ZÓNA VOLNÉHO OBCHODU JUMAIRAH LAKES TOWERS (JLT)

Dubajská zóna volného obchodu JLT je „městem ve městě“, kde je možné na jednom místě založit a následně provozovat úspěšnou společnost, to vše v krásném prostředí a na exkluzivní adrese, kde mají nájemníci k dispozici prvotřídní infrastrukturu a vybavení.

JLT je nejrychleji se rozvíjející zónou volného obchodu smíšeného využití v Dubaji. Je zde registrováno více než 3 600 společností z celého světa. JLT je považována za jednu z nejvýhodnějších zón volného obchodu pro aktivity všeho druhu, počínaje obchodováním s ropou, zlatem, diamanty a finančními produkty až po poskytování logistických, marketingových, reklamních a IT služeb.

 

VÝHODY ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI V ZÓNĚ VOLNÉHO OBCHODU JLT

Prestižní adresa
Jumeirah Lakes Towers (JLT) je jedinečný projekt na břehu moře, ve kterém se snoubí komerce s bydlením. Tento projekt vznikl s ohledem na potřeby profesionálů z 21. století v oblasti bydlení i práce. Díky tomu tato zóna volného obchodu smíšeného využití nabízí byty i obchodní prostory, jak do osobního vlastnictví, tak i do pronájmu.
V současnosti mají JLT více než 20,000 obyvatel. Tento projekt nabízí řadu mrakodrapů, které stojí na dohled přístavu Dubai Marina u exitů 5 a 6 silnice Sheikh Zayed Road. V Dubaji nenajdete lepší adresu a lepší služby se dvěma stanicemi metra a snadnou dostupností Jebel Ali a letišť v Dubaji a Abú Dhabí.

Další zásadní výhody zóny volného obchodu JLT:

 

ZŘÍZENÍ SPOLEČNOSTI

Typy společnosti:

 

Dokumenty požadované pro schválení

 

KANCELÁŘE

Zóna volného obchodu JLT nabízí širokou škálu komerčních i rezidenčních prostor do osobního vlastnictví i k pronájmu. V nabídce jsou rovněž prostory typu „shell and core“ pro společnosti, které si své vnitřní prostory chtějí dotvořit, jakož i vybavené kanceláře, kanceláře ke krátkodobému pronájmu, pracoviště typu Flexi Desk a další řešení přizpůsobená potřebám klienta. Ceny nemovitostí v zóně volného obchodu JLT patří mezi nejdostupnější na trhu. Mnoho společností se rozhodlo investovat do jejich koupě, což je možnost, kterou na mnohých jiných místech nemají.

 

Kontaktujte nás

Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře níže, na email recepce recepce@zalozenioffshorefirmydubai.cz nebo na tel. čísle (+420) 228 808 045