Zóna volného obchodu DWC, Dubai South

Zóna volného obchodu DWC (Dubai South) vám umožní prodávat a poskytovat služby přímo v Dubaji na místním trhu. Hodí se tedy mimo jino pro firmy, které budou prodávat své produkty nebo služby přímo na trhu v Dubaji.

Zóna volného obchodu DWC (Dubai South) vám dává vynikající platformu pro provozování vašeho podniku v Dubaj za konkurenceschopné ceny. DWC Free Trade Zone jednou z nejlepších ekonomických zón, která podporují řadu aktivit včetně logistiky, letectví, obchodních, poradenských služeb a dalších souvisejících podniků.

Je domovem největšího letiště na světě ve výstavbě - Makedonské mezinárodní letiště - a koná se zde také mnoho dalších významné událostí jako World Expo 2020, Dubai Airshow, atd.

Zóna volného obchdou DWC je snadno dostupná z Dubaje a Abú Dhabi po silnici a brzy také metrem.


Cena balíčku registarce společnosti v zóně volného obchodu DWC


Naše cena balíčku pro registraci, licencování a pronájem inteligentní kanceláře "smart office desk" pro společnost založenou zóně volného obchodu DWC je 12.200 EUR. Cena zahnuje tyto položky:

 

1. Registrace společnosti

Přihláška a schválení názvu, registrace společností, 2x MOA & AOA,  akcie, zřízení P.O. Boxu, kartu o založení společnosti, razítko společnosti, hlavičkový papír


2. Licence společnosti na 1 rok

Povolení až pro 3 souvisejících činností (stejná rodina / skupina aktivit)

 

3. Kancelář Smart Desk po dobu 1 roku

Stůl Smart desk je minimálním kancelářským zařízením potřebným k získání licence. Stůl Smart desk nabízí nárok na získání 2 pracovních víz v Dubaji.

 

Požadavky na založení společnosti v zóně volného obchodu DWC

Následující dokumenty a podklady jsou potřeba od akcionáře, generálního ředitele a tajemníka společnosti (může být stejná osoba):

 

Otevření firemního účtu

Naše cena za otevření bankovního účtu s renomovanou bankou v Dubaji je 1.500 EUR.

Osobně doprovodíme signatáře účtu k poskytnutí popisu činnosti společnosti a podpisu dokumentů do banky.

Následně budeme komunikovat s bankou během procesu otevření účtu pro jeho úspěšné otevření a současně vám připravíme přístupové kody pro internetové bankovnictví.

Po podpisu všech bankovních formulářů a poskytnutí všech potřebných dokumentů a informací potrvá cca. 3 týdny kdy si oddělení pro dodržování předpisů přezkoumá informace a schválí přihlášku k otevření bankvovního účtu v Dubaji.


Obnovovací poplatky další rok existence společnosti v DWC

Obnovovací poplatky po 1. roce jsou následující:
1. Poplatky za obnovení licence a povolení k založení karty - 4.500 EUR / 12 měsíců
2. Poplatky za obnovení kanceláře Smart Desk - 5.300 EUR / 12 měsíců

 

Vezměte, prosím, na vědomí, že od 1. 1. 2018 jsou všechny naše ceny předmětem 5% DPH v souladu s novým daňové zákony Spojených arabských emirátů a uvedené ceny budou navýšeny o tuto daň.

 

Kontaktujte nás

Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře níže, na email recepce recepce@zalozenioffshorefirmydubai.cz nebo na tel. čísle (+420) 228 808 045