Společnost v zóně volného obchodu

 

 

Založení společnosti v zóně volného obchodu tzv. Free Trade Zone

 

CO JE ZÓNA VOLNÉHO OBCHODU

Zóny volného obchodu jsou speciální oblasti v rámci určité země, kde neexistují jinde běžné překážky obchodních aktivit, jako jsou daně, poplatky a kvóty, a kde jsou byrokratické nástroje omezeny v zájmu stimulace obchodních aktivit a zahraničních investic.

 

ZÓNY VOLNÉHO OBCHODU V RAS AL KHAIMAH

Ras Al Khaimah (RAK) je nejseverněji položený emirát Spojených arabských emirátů, asi 100 km na SV od Dubaje. Vyznačuje se silnou ekonomikou a stabilním politickým klimatem, díky čemuž jsou SAE velmi lákavou a bezpečnou příležitostí pro investice všeho druhu. Životní náklady a náklady na provoz společností jsou v RAK podstatně nižší v porovnání s jinými emiráty, což investorům zaručuje vyšší ziskové marže.

V Ras Al Khaimah existují dvě zóny volného obchodu:

 

ZÓNA VOLNÉHO OBCHODU V ZÓNĚ VOLNÉHO OBCHODU DWC, DUBAI SOUTH

Zóna volného obchodu DWC (Dubai South) vám umožní prodávat a poskytovat služby přímo v Dubaji na místním trhu. Hodí se tedy mimo jino pro firmy, které budou prodávat své produkty nebo služby přímo na trhu v Dubaji.

V DWC existuje tato zóna volného obchodu:

 

VÝHODY ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI V ZÓNĚ VOLNÉHO OBCHODU RAK

 

 

MOŽNOSTI NABÍZENÉ SPOLEČNOSTEM V ZÓNÁCH VOLNÉHO OBCHODU


Zřízení společnosti v některé ze zón volného obchodu v RAK (RAK FTZ nebo RAKIA) zahrnuje výběr kombinace obchodní licence, právní formy a druhu sídla.

Na výběr je z níže uvedených:


OBCHODNÍ LICENCE


PRÁVNÍ FORMA


FORMY SÍDLA


Vlastníci, akcionáři a partneři ve společnostech v zónách volného obchodu v RAK mají nárok na pracovní vízum.

 

 

Kontaktujte nás

Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře níže, na email recepce recepce@zalozenioffshorefirmydubai.cz nebo na tel. čísle (+420) 228 808 045