Proč Dubaj

Dubaj je křížovatkou cest mezi Evropou, Afrikou a Asii a učibila ze sebe primární obchodní bod v nejrůznějších odvětvích. Domácí ekonomika je na vzestupu, zatímco plánovaný Dubaj Expo 2020 bude urychlivat ještě vnitřní rozvoj a příliv zahraničních investic. Dubajské Ministersto ekonomického rozvoje plánuje růst HDP 4,7%.

DMCC je největší a nejrychleji rostoucí zóna volného obchodu (Free Trade Zone) ve Spojených arabských emirátech, která se nachází v prestižním komplexu Jumeirah jezera Towers (JLT) v Dubaji přiléhající k Sheikh Zayed Road, hlavní silnice procházející Dubají.

DMCC je vysoce regulované prostředí přihlížejícím k mezinárodními osvědčenými postupy v obchodu a právu a současně  nabízí nuluovou osobní a firemní daňovou sazbu, stejně jako 100% kapitálovouz repatriaci bez  měnových omezení, poskytující optimální zázemí k zahájení nové podnikatelské činnosti. JLT nabízí prvotřídní nemovitosti obytných i komerčních nemovitosti, k dispozici josu pro nákup nebo o pronájem za velmi konkurenceschopné ceny.

Dubaj nabízí vynikající bankovnictví s vysokou úrovní bankovního tajemství. Podle některých zdrojů, je v Dubaji bankovní tajemství ve skutečnosti lepší, než ve Švýcarsku. To neznamená, že Dubaj je daňovým rájem pro všechny případy. Pokud bude mít místní vláda podezření, že vaše firma dělá nekalé obchody, stane se firma předmětem dotazování. Pokud vaše firma funguje v mezích zákona a vy jste jednou z mnoho firem v zóně volného obchodu, která se nachází v Dubaji, můžete očekávat jen velmi málo nebo žádné rušení vůbec ze strany úřadů.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře níže, na email recepce recepce@zalozenioffshorefirmydubai.cz nebo na tel. čísle (+420) 228 808 045