Bankovní účet v Dubaji

Otevření bankovního účtu v Dubaji

Můžeme vám nabídnout pomoc se zřízením firemního účtu offshore společnosti nebo společnosti sídlící v zóně volného obchodu.

Za účelem zřízení firemního bankovního účtu se vyžaduje přítomnost majitele/akcionáře v Dubaji alespoň na jeden den, a to za účelem podepsání dokumentů. Je také možné, aby akcionáři podepsali dokument představující rozhodnutí v působnosti valné hromady, který ověří orgány zóny volného obchodu a který tak bude fungovat jako plná moc pro jinou osobu, aby podepsala tyto bankovní dokumenty a vystupovala vůči bance jako osoba s podpisovým právem.

Dubajské banky udělí přístupové kódy k online bankingu, offshore společnosti však nedostávají debetní karty. Pro získání debetní karty k bankovnímu je potřeba otevřít si v Dubaji jiný typ společnost - onshore společnost v Zóně volného obchodu.

Pro zřízení bankovního konta se vyžadují tyto dokumenty:

Osoba podepisující za společnost ve styku s bankou potřebuje:

 

Bankovní tajemství v Dubaji na vyšší úrovni než ve Švýcarsku

Dubaj nabízí vynikající bankovnictví s vysokou úrovní bankovního tajemství. Podle některých
zdrojů, je v Dubaji bankovní tajemství ve skutečnosti lepší, než ve Švýcarsku. To neznamená, že Dubaj je daňovým rájem pro všechny případy. Pokud bude mít místní vláda podezření, že vaše firma dělá nekalé obchody, stane se firma předmětem dotazování. Pokud vaše firma funguje v mezích zákona a vy jste jednou z mnoho firem v zóně volného obchodu, která se nachází v Dubaji, můžete očekávat jen velmi málo nebo žádné rušení vůbec ze strany úřadů.

Kontaktujte nás

Spojte se s námi prostřednictvím kontaktního formuláře níže, na email recepce recepce@zalozenioffshorefirmydubai.cz nebo na tel. čísle (+420) 228 808 045